Rezervace na svatební termíny pro rok 2025 jsou již v plném proudu. Neváhejte nás kontaktovat, ať získáte termín, který se Vám líbí. Mlynáři pro Vás připravují jedinečné překvapení pro toto svatební období.

Zajímá Vás, jestli máme volný termín, který by jste si přáli? Napište nám na  s požadovaným datem svatby a my Vám dáme vědět. :)

Potřebujete vědět, zda máme volný termín hned?

Cinkněte mlynářům na 602 541 848 ;-)

Zimní pohádkové svatby na mlýně - více Zde.

martinsky-mlyn-pohadka.png

Každá svatba na našem mlýně je vždy výjímečná a nádherná. Rozhodnete-li se konat svatbu na našem mlýně svěřujete většinu starostí s přípravou svatby do našich rukou. Náš mlýn je jedinečný svým vzhledem a lokalitou. Zodpovídáme za to, že každá svatba konaná u nás bude pohodová od začátku až do konce, proto v pronájmu našeho mlýna na svatbu je obsažena většina potřebných věcí, které víme, že by jste museli zajišťovat jinde.

Na Vás bude, aby byla pohodová i následující cesta životem.

Našim hostům a svatebčanům přinášíme vysokou exkluzivutu, nádherné prostředí i samotné zázemí, které neustále zdokonalujeme. Termínů v roce, kdy se u nás může konat svatba není mnoho, proto máme ceny pevně dané a soustředíme se, aby naši hosté, kteří se rozhodli využít našich služeb a zázemí měli dokonalý servis. 

Velikost svateb na mlýně je max. 100 hostů a 52 lůžek.

Do tohoto počtu jsme Vám schopni garantovat perfektní servis o svatební hosty. Pokud potřebujete ubytovat víc hostů, než je naše kapacita, lze to řešit pomocí okolních penzionů. 


Svatební obřad na Martinském Mlýně

Budoucí nevěsto a ženichu, chystáte se do roka a do dne udělat jeden z největších životních kroků, a to vstoupit do společné cesty životem a oddat se jeden druhému ve svazku manželském.

První krok na cestě k manželství po zásnubách bývá výběr termínu svatby a místa, kde se bude svatební obřad a následná veselka konat. Zavedou-li Vás cesty a zájem na náš Martinský Mlýn, vězte, že se nemusíte již strachovat, co vše Vás v přípravách na velký den čeká. Mnoho svateb jsme již na našem mlýně zažili a zrealizovali, budoucí manžele vším potřebným provedli, proto věřte, že provedeme hravě přípravami i samotným dnem i Vás. 

nevesta-u-rybnika.jpg

Naše svatební služby

Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním a koordinací svateb. Kdo si vybere náš mlýn, vybírá se tím také téměř bezstarostný průběh příprav. Svatebčany od počátku provázíme přípravami. Seznámíme Vás se vším, co je třeba zařídit, co zařídíme za Vás. Seznam věcí, které musí budoucí ženich s nevěstou neopomenout je dlouhý, ale tím, že svateb za život mnoho neabsolvujete, tak Vás některé položky mohou v průběhu překvapit. U nás Vás žádné překvapení nečeká, protože Vás se vším, co je třeba do svatby zařídit, seznámíme první den naší společné cesty. Povedeme Vás až k datu svatbu, dál již půjdete sami a my budeme rádi, když Vás cesta zavede často zpět k nám a společně zavzpomínáme.

Svatební hostina

Svatební hostinu připravujeme a koordinujeme. S nastávajícími novomanželi si upřesníme výzdobu a svatební tabuli, následně mohou pustit starosti s těmito přípravami z hlavy a soustředit se na jiné důležité věci, které je s přípravou na životní den čekají.

Svatební hostina, večeře formou rautu i konečná snídaně není součástí pronájmu prostor Martinského mlýna, ale je součástí svatebního balíčku, jehož přesnou specifikaci procházíme s každým zájemcem o prostory našeho mlýna.

Svatební ceník - pronájem mlýna

Víkendový pronájem  zahrnuje:                                   

Exkluzivní pronájem celého areálu (sobota/neděle, případně pátek/sobota),

sál ve Špýcharu včetně nábytku a jeho ubytovací kapacity,

ubytovací kapacita vlastního mlýna (celkem 52 lůžek),

lahev sektu na pokoj nevěsty, terasy , parkoviště, energie a závěrečný úklid,

koordinaci svatebního dne až do prvního jídla, dobrý a sehraný team.  


98.500,-Připravíme přesnou kalkulaci včetně výrazně zajímavější ceny za pronájem ve všední den, resp i možnost pronájmu pouze části mlýna.

Je-li pro Vás cena nájmu akceptovatelná a líbí se Vám náš mlýn, musíte se přijet minimálně jedenkrát podívat osobně. Na vlastní oči poznáte kouzlo našeho mlýna. Zavolejte do domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 

Možnosti mlýnského areálu jsou celkem rozsáhlé.

Areál obsahuje:

VLASTNÍ MLÝN jehož součástí je

- Mlýnice z roku 1859 v krásném zemitém stylu s dominantou staročeské pece, s výhledem na mlýnské kolo a mlýnským ochozem, jejíž kapacita je maximáně 25 osob. Využívá se pro komorní či zimní svatby.

- Mlýnský dvůr s posezením

- Mlýnská terasa na hrázi

- Mlýnské stylové pokoje s kapacitou 22 osob

ŠPÝCHAR jehož součástí je

- Sál pro 100 osob v odlehčeném stylu připomínající francouzký venkov

- Ubytování pro 30 osob převážně ve dvoulůžkových pokojích se společným sociální zařízením

- Zahrádka s venkovním posezením


Průběh stavby Špýcharu ZDE

Mlýn nabízí mnoho variant a kombinací. Lze si jej pouze pronajmout nebo využít dalších našich služeb.

Pokud požadujete jiný catering než mlýnský, je nutno si pronajout ještě bary a v některých případech i cateringovou kuchyni. K dispozici po celou dobu tohoto typu nájmu je správce objektu.

Kompletní svatební plán a ceník, jehož základy jsou pevně dány, stejně jako jsou pevné kamenné základy našeho mlýna, si detailně prostudujeme společně u mlýnské pece. 

Videoprezentace našeho mlýna

Zavolejte pro domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 

DÁREK BUDOUCÍM NOVOMAMŽELŮM

Každý svatební pár, od léta páně 2017, od nás dostane skleněnku pro tajná přání a svatební dar, jako vzpomínku na svou svtbu. 

Foto ze svateb na mlýně

Věřte nám, že svatební fotky z prostředí našeho mlýna Vám vždy vyvolají silné emoce a krásné vzpomínky na Váš životní den. Fotografa je nutné si zamluvit včas. 

ukazka-svatebnich-fotek.jpg

Kontakt a rezervace termínu

Líbí se Vám náš mlýn a přejete si, aby byl na počátku Vaší společné životní cesty a krásnou vzpomínkou?

Napiště nám na s požadovaným termínem Vašeho dne "D" a my Vám v co nejkratší době odpovíme, zda je Vámi poptávaný termín volný.

REZERVACE A BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM PODÁME PO TELEFONU: 602 541 848

Videoprezentace stylových pokojů
Poptávka svatebního termínu

Cinkněte mlynářům na 722 580 642 ;-)